szpa logo web hatter nelkul

Sikeres a TOP program a dél-dunántúli régióban –derült ki a „Dél-dunántúli Regionális TOP Roadshown”

A kaposvári szakmai rendezvényen azon ötleteltek a szakemberek, hogyan tehetnék még hatékonyabbá

TOP Roadshow2

Sikeresen működnek együtt a hatóságok, az önkormányzatok és a civilek a TOP programban a Dél-dunántúli régióban- derült ki a résztvevőknek szervezett TOP roadshow elnevezésű eseményen, amelyet tegnap Kaposváron tartottak. Az eseményen a Szövetség a Polgárokért Alapítvány munkatársai is részt vettek, és egyedül képviselték a civil szervezeteket. A programon a gyakorlatot is előtérbe helyezték, műhelymunka keretein belül vitatták meg, mik a jól működő módszerek és esetleg min lehetne fejleszteni, javítani. Az itt elhangzott ötleteket később beépítik a TOP program gyakorlatába.

ELÉRHETŐSÉG

SZÖVETSÉG A POLGÁROKÉRT ALAPÍTVÁNY

CÍMÜNK
  7400 Kaposvár, Petőfi tér 4.

TELEFONSZÁMUNK:
  06/82 511-703
E-MAIL CÍMÜNK:
soma@t-online.hu

ÜGYFÉLFOGADÁS

Hétfőtől Péntekig   9:00- 12:00

FACEBOOK OLDALUNK

SZÖVETSÉG A POLGÁROKÉRT ALAPÍTVÁNY © 2019 Minden jog fenntartva!

TÁMOGATÓINK

Please publish modules in offcanvas position.