szpa logo web hatter nelkul

Mentorálásban is sikeres a Kaposvári Foglalkoztatási Paktum

Fórumos fotóMunkatársaink is részt vettek az elmúlt 2 évet bemutató fórumon

348 ember elhelyezkedését, munkájának megtartását segítették a Szövetség a Polgárokért Alapítvány mentorai az elmúlt két évben a Kaposvári Fogalakoztatási paktum keretein belül. Ez is elhangzott a tegnapi Foglalkoztatási Fórumon, amin az Alapítvány munkatársai is részt vettek.

A bértámogatással elhelyezkedők gyakran hátrányos helyzetből indulnak a munkaerő-piacon (pl: 50 év felettiek, GYES-ről, GYED-ről visszatérők, tartós álláskeresők) ezért motivációra, tanácsadásra, segítségre van szükségük, hogy hosszú távon dolgozni tudjanak.

A mentorálás során ezek az emberek fejlődnek, képesek lesznek teljesíteni a 9 hónapos programot.  Aki nem, az gyakran mégis tovább lép az életben: akad, aki jobb fizetéssel járó munkát talált, olyan, aki egyetemi tanulmányokba kezdett, vagy vállalkozóvá vált, vagyis a támogatandó státuszt meghaladta.

2019.11.27

ELÉRHETŐSÉG

SZÖVETSÉG A POLGÁROKÉRT ALAPÍTVÁNY

CÍMÜNK
  7400 Kaposvár, Petőfi tér 4.

TELEFONSZÁMUNK:
  06/82 511-703
E-MAIL CÍMÜNK:
soma@t-online.hu

ÜGYFÉLFOGADÁS

Hétfőtől Péntekig   9:00- 12:00

FACEBOOK OLDALUNK

SZÖVETSÉG A POLGÁROKÉRT ALAPÍTVÁNY © 2019 Minden jog fenntartva!

TÁMOGATÓINK

Please publish modules in offcanvas position.